Třepací dort

Autor receptu Láďa Hruška

Další Láďův recept je hodně sladkou záležitostí. Takzvaný Třepací dort vyjde doslova a do písmene jen na pár korun, tedy ve srovnání s jinými dorty…

Třepací fofrdort

Postup:

Všechny ingredience dáme do uzavíratelné misky, se kterou po uzavření silně zatřepeme. Měla by postupně vzniknout tuhá poleva, kterou potom nandáme na dortový korpus.

Dort si klidně dochuťte čímkoliv, co je po ruce – čokoládou, oříšky či třeba lentilkami. S dortem ještě na chvíli do lednice a brzy už můžeme mlsat!

Třepací dort

Dobrý recept? Dejte mi like a sdílejte ho :-)

O autorovi

Hruška

Ladislav Hruška je reportér a moderátor televize TV NOVA. Znáte ho především jako Potravinového inspektora a nyní ho můžete vídat v roli "kuchaře" amatéra v titulu Levně a chutně, kde ukazuje jednoduché a levné recepty.

Sdílejte náš recept přátelům!

 • Delicious
 • Digg
 • Newsvine
 • RSS
 • StumbleUpon
 • Technorati

Vaše komentáře k receptu

 1. monika říká: 25.10.2014

  je vyborny a richly

 2. petra říká: 1.2.2015

  Dort mi dělala moje babička a byl vynikající, ale dneska jsem ho chtěla udělat mamince a dala jsem tam všechno. Jenže neměly u nás v potravinách puding bez vaření, tak jsem vzala ten obyčejný..Dopadlo to tak, že krém neztuhl. Myslíte, že mi pomůže, když ho dám na chvilku do ledničky? Ztuhne mi to ještě? :)

  • Ludmila říká: 4.2.2015

   Ne…s obyčejným pudingem to nezhoustne….musí to být puding Olé…jsou k dostání v Tesku, Makru…vanilkové, čokoládové, ananasové….ale jinak je dort úžasný…

 3. Šárka říká: 25.9.2015

  Dort jsem dělala a byl vynikající, akorát jsem ho trochu vylepšila, přidala jsem 1 vanilkový cukr a pro jistotu ztužovač šlehačky.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry

Přidat komentář