Banánové palačinky

Autor receptu Láďa Hruška

Chcete si trochu zamlsat a přesto nijak zvlášť nehřešit proti zdravému životnímu stylu? Zkuste fitness banánové palačinky od Ládi Hrušky.

Budete vlastně potřebovat jen málo, kapka oleje a dvě další ingredience, konkrétně jde o banán a vejce.

Postup je následující: Vidličkou rozmačkáme banán, přidáme k němu dvě vejce a rozšleháme. Vzniklé minipalačinky pak osmahneme na oleji z obou dvou stran. Dozdobit můžeme prakticky čímkoliv, od ovoce přes moučkový cukr.

Levně, chutně a rychle, to je heslo tohoto receptu. Pokud máte chuť na sladké a nemůžete si dovolit přibrat už ani gram, rozhodně neváhejte!

 

Dietní banánové palačinky

Banánové palačinky

Dobrý recept? Dejte mi like a sdílejte ho :-)

O autorovi

Hruška

Ladislav Hruška je reportér a moderátor televize TV NOVA. Znáte ho především jako Potravinového inspektora a nyní ho můžete vídat v roli "kuchaře" amatéra v titulu Levně a chutně, kde ukazuje jednoduché a levné recepty.

Sdílejte náš recept přátelům!

 • Delicious
 • Digg
 • Newsvine
 • RSS
 • StumbleUpon
 • Technorati

Vaše komentáře k receptu

 1. Iveta z Liberce říká: 13.8.2014

  Perfektní..tento recept se mi moc líbí.Je totiž zároveň bezdiskový.Byla bych moc ráda,kdyby se objevil recept na koláč,nějaké dobré jídlo,ale nejen pro lidi s bezlepkovou dietou,ale i třeba s jinou dietou,kde není lehké vařit a péct levně.Děkuji a přeju hodně štěstí..ps:chtělo by to vydat knížku:-D

 2. Petr říká: 20.1.2015

  SUPER!!! Jen bych byl rád,kdyby se občas objevil nějaký recept i pro lidi,kteří mají zdravotní problémy,třeba s cukrovkou.Děkuji Petr z Karviné

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry

Přidat komentář